Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zaczęło wibrować. Ale to już za nami - opowiada Maciek Peda, pilot prowadzącego Syrenkę Tomasza Osterloffa.
Polska ekipa pokonuje teraz najcięższy odcinek prowadzący przez Alpy. Drogi są kręte i bardzo śliskie.
- Idzie nam bardzo dobrze. Mamy do pokonania około 300 km - mówi Maciek Peda. Jeśli tak się stanie, polska Syrenka ukończy rajd już piąty raz.

AZ

Lecznicze moczenie nóg
Groclin w Turcji
Lekarz Groclinu Jacek Jaroszewski na obozie w Belek nie narzeka na brak roboty. Codziennie musi opiekować się trójką kontuzjowanych piłkarzy - Mariuszem Pawlakiem (31 l.), Adrianem Sikorą (24 l.) i Radosławem Sobolewskim (27 l.).
Wczoraj na głowę doktora spadł kolejny problem
zaczęło wibrować. Ale to już za nami&lt;/&gt; - opowiada Maciek Peda, pilot prowadzącego Syrenkę Tomasza Osterloffa.<br>Polska ekipa pokonuje teraz najcięższy odcinek prowadzący przez Alpy. Drogi są kręte i bardzo śliskie. <br>&lt;q&gt;- Idzie nam bardzo dobrze. Mamy do pokonania około 300 km&lt;/&gt; - mówi Maciek Peda. Jeśli tak się stanie, polska Syrenka ukończy rajd już piąty raz.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;AZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Lecznicze moczenie nóg&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Groclin w Turcji&lt;/&gt;<br>Lekarz Groclinu Jacek Jaroszewski na obozie w Belek nie narzeka na brak roboty. Codziennie musi opiekować się trójką kontuzjowanych piłkarzy - Mariuszem Pawlakiem (31 l.), Adrianem Sikorą (24 l.) i Radosławem Sobolewskim (27 l.).<br>Wczoraj na głowę doktora spadł kolejny problem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego