Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 40
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
powołał do życia zespół góralski "Halny Wiatr", który z powodzeniem występował na scenach polskich i zagranicznych. Znakomicie malował na szkle, przez wiele lat organizował plenery malarskie i wygłaszał prelekcje.
Stanisław Chraca pełnił także kierownicze funkcje w Zarządzie Głównym i Wojewódzkim Związku Głuchych. Był także organizatorem zawodów narciarskich, letnich i zimowych rajdów Związku, za co zaledwie kilka dni temu Stanisław Chraca odznaczony został odznaką "Za zasługi dla turystyki". Uroczystość wręczenia odbyła się u niego w domu. Ponadto odznaczony był Złotym Krzyżem Zasługi i resortowymi odznaczeniami Związku.
(aza)Turniej judo

W piątek i sobotę, 8 i 9 października w Centralnym Ośrodku Sportu w
powołał do życia zespół góralski "Halny Wiatr", który z powodzeniem występował na scenach polskich i zagranicznych. Znakomicie malował na szkle, przez wiele lat organizował plenery malarskie i wygłaszał prelekcje.<br>Stanisław Chraca pełnił także kierownicze funkcje w Zarządzie Głównym i Wojewódzkim Związku Głuchych. Był także organizatorem zawodów narciarskich, letnich i zimowych rajdów Związku, za co zaledwie kilka dni temu Stanisław Chraca odznaczony został odznaką "Za zasługi dla turystyki". Uroczystość wręczenia odbyła się u niego w domu. Ponadto odznaczony był Złotym Krzyżem Zasługi i resortowymi odznaczeniami Związku.<br>&lt;au&gt;(aza)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Turniej judo&lt;/tit&gt;<br><br>W piątek i sobotę, 8 i 9 października w Centralnym Ośrodku Sportu w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego