Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
męską przyjaźnią?
Janusz: Tak! Myślę, że jest to najlepsze określenie. Przyjaźnimy się, chociaż mamy zupełnie odmienne charaktery.
Jarek: Masz rację. Ale - jak już powiedziałem - potrafimy się też świetnie uzupełniać, wspomagać. Na tym chyba przyjaźń polega.
CKM: Jak oceniacie rajdy w Polsce?
Janusz: Przede wszystkim przeszkadza mi to, że w Polsce rajdy są bardzo źle zabezpieczone. Czasami też brakuje mi życzliwości ze strony organizatorów i Zespołu Komisarzy Sportowych. Takiej zwykłej, ludzkiej życzliwości. Poza tym trasy w Polsce mamy bardzo fajne: ciekawe, szybkie, ale jednocześnie trudne technicznie. Wszystko rozbija się o zachowanie ludzi i organizację.
Jarek: Ja bym się jeszcze ucieszył, gdyby wymyślono
męską przyjaźnią?<br>Janusz: Tak! Myślę, że jest to najlepsze określenie. Przyjaźnimy się, chociaż mamy zupełnie odmienne charaktery.<br>Jarek: Masz rację. Ale - jak już powiedziałem - potrafimy się też świetnie uzupełniać, wspomagać. Na tym chyba przyjaźń polega.<br>CKM: Jak oceniacie rajdy w Polsce?<br>Janusz: Przede wszystkim przeszkadza mi to, że w Polsce rajdy są bardzo źle zabezpieczone. Czasami też brakuje mi życzliwości ze strony organizatorów i Zespołu Komisarzy Sportowych. Takiej zwykłej, ludzkiej życzliwości. Poza tym trasy w Polsce mamy bardzo fajne: ciekawe, szybkie, ale jednocześnie trudne technicznie. Wszystko rozbija się o zachowanie ludzi i organizację.<br>Jarek: Ja bym się jeszcze ucieszył, gdyby wymyślono
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego