Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy RTV
Rok: 2002
XS-A1726 to dwudrożny głośnik koncentryczny, który doskonale pasuje do standardowego otworu 16,5 cm. Zawiera głośnik tonów niskich z wtryskiwanym stożkiem polipropylenowym orz wyrafinowany głośnik tonów wysokich z równoważoną kopułką.

Ten dwudrożny głośnik koncentryczny będzie idealnie pasował do naprawdę małych otworów. Głośniki tonów niskich i wysokich zainstalowano na wspólnej ramce, co pozwoliło na zmniejszenie średnicy do zaledwie 8,7 cm. Głośnik XS-A826 jest po prostu tak mały, że dalsze jego zmniejszenie musiałoby wiązać się z zasadniczym pogorszeniem parametrów dźwięku.
39
KIEDY TRZEBA DOSTARCZYĆ POTĘŻNĄ MOC
Xplod
Powiedzmy to otwarcie: jeśli ktoś ma ochotę na podkręcenie głośności, to naszym zdaniem
XS-A1726&lt;/&gt; to dwudrożny głośnik koncentryczny, który doskonale pasuje do standardowego otworu 16,5 cm. Zawiera głośnik tonów niskich z wtryskiwanym stożkiem polipropylenowym orz wyrafinowany głośnik tonów wysokich z równoważoną kopułką.<br>&lt;gap&gt;<br>Ten dwudrożny głośnik koncentryczny będzie idealnie pasował do naprawdę małych otworów. Głośniki tonów niskich i wysokich zainstalowano na wspólnej ramce, co pozwoliło na zmniejszenie średnicy do zaledwie 8,7 cm. Głośnik &lt;name type="prod"&gt;XS-A826&lt;/&gt; jest po prostu tak mały, że dalsze jego zmniejszenie musiałoby wiązać się z zasadniczym pogorszeniem parametrów dźwięku.<br>39<br>KIEDY TRZEBA DOSTARCZYĆ POTĘŻNĄ MOC<br>&lt;name type="prod"&gt;Xplod&lt;/&gt;<br>Powiedzmy to otwarcie: jeśli ktoś ma ochotę na podkręcenie głośności, to naszym zdaniem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego