Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2895
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
takich, na które nie da się sensownie odpowiedzieć. Kiedyś mnie zapytano, jak zamierzam umrzeć. Przecież nikogo to nie obchodzi.
Naszych czytelników na pewno obchodzi, jaki pan właściwie jest?
Myślę, że mam poczucie humoru.
Także na swój temat?
O tak. Poza tym jestem wytrwały, chociaż nie uparty. Staram się nikogo nie ranić. Niestety, nie zawsze można przewidzieć, jakie zachowanie kogoś skrzywdzi.
Co sprawia, że czuje się pan szczęśliwy?
Życie bez napięć, stabilność w rodzinie, spokój, rodzaj wewnętrznej ciszy i zdrowie. Prowadzę bardzo nieskomplikowane życie, a za szeroko rozumianym towarzyskim - nie przepadam.
Rozumiem, że pan żartuje. Trudno mi uwierzyć w nieskomplikowane życie "Króla
takich, na które nie da się sensownie odpowiedzieć. Kiedyś mnie zapytano, jak zamierzam umrzeć. Przecież nikogo to nie obchodzi.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Naszych czytelników na pewno obchodzi, jaki pan właściwie jest?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Myślę, że mam poczucie humoru.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Także na swój temat?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;O tak. Poza tym jestem wytrwały, chociaż nie uparty. Staram się nikogo nie ranić. Niestety, nie zawsze można przewidzieć, jakie zachowanie kogoś skrzywdzi.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Co sprawia, że czuje się pan szczęśliwy?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Życie bez napięć, stabilność w rodzinie, spokój, rodzaj wewnętrznej ciszy i zdrowie. Prowadzę bardzo nieskomplikowane życie, a za szeroko rozumianym towarzyskim - nie przepadam.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Rozumiem, że pan żartuje. Trudno mi uwierzyć w nieskomplikowane życie "&lt;q&gt;Króla
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego