Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
WtorekNastolatek posiedzi za zrzucenie głazu

Gdańsk Na 12 lat więzienia skazał wczoraj sąd 18-letniego Grzegorza M. za zrzucenie z wiaduktu na jadący samochód ponad 4,5-kilogramowego kamienia. Głaz ranił nogi 11-letniej córki kierowcy. Do zdarzenia doszło rok temu.
Sąd, wymierzając wyrok, uznał, że Grzegorz M. będzie mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie dopiero po 8 latach odbycia kary. Obrona będzie odwoływać się od wyroku.
(PAP)Prokuratura ściga złodziei z Pruszkowa

Katowice Listy gończe za ośmioma osobami, współpracującymi z
Wtorek&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nastolatek posiedzi za zrzucenie głazu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gdańsk&lt;/&gt; Na 12 lat więzienia skazał wczoraj sąd 18-letniego Grzegorza M. za zrzucenie z wiaduktu na jadący samochód ponad 4,5-kilogramowego kamienia. Głaz ranił nogi 11-letniej córki kierowcy. Do zdarzenia doszło rok temu.<br>Sąd, wymierzając wyrok, uznał, że Grzegorz M. będzie mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie dopiero po 8 latach odbycia kary. Obrona będzie odwoływać się od wyroku.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prokuratura ściga złodziei z Pruszkowa&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Katowice&lt;/&gt; Listy gończe za ośmioma osobami, współpracującymi z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego