Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
wrażenie o wiele młodszej niż to stwierdza jej metryka, nawet teraz prosto z wody, ale data jej urodzenia widnieje w dokumentach złożonych w jakiejś szafie, i zapisana w pamięci komputera.
Minęły trzy miesiące wstępnego stażu. Z umowy zawartej na ów próbny kwartał wynika, że Bogna nie ma prawa do żadnych roszczeń jeśli przedsiębiorstwo z niej zrezygnuje nawet bez ujawnienia powodów.
- Targ niewolników - oburza się przed Magdaleną.
Przez czas próby opracowała kilkanaście projektów, w południe jest umówiona na pierwsze spotkanie z dyrektorem generalnym, który rozstrzygnie jej być, albo nie być w firmie.
Najważniejszego szefa dotychczas nie widziała.
Pracownia dla próbnych, mieści się
wrażenie o wiele młodszej niż to stwierdza jej metryka, nawet teraz prosto z wody, ale data jej urodzenia widnieje w dokumentach złożonych w jakiejś szafie, i zapisana w pamięci komputera.<br>Minęły trzy miesiące wstępnego stażu. Z umowy zawartej na ów próbny kwartał wynika, że Bogna nie ma prawa do żadnych roszczeń jeśli przedsiębiorstwo z niej zrezygnuje nawet bez ujawnienia powodów.<br>- Targ niewolników - oburza się przed Magdaleną.<br>Przez czas próby opracowała kilkanaście projektów, w południe jest umówiona na pierwsze spotkanie z dyrektorem generalnym, który rozstrzygnie jej być, albo nie być w firmie.<br>Najważniejszego szefa dotychczas nie widziała.<br>Pracownia dla próbnych, mieści się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego