Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.31 (26)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dyrektorzy z łatwością wyłapią zagrożenia.
Ryszard Nowak (49 l.), przewodniczący Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Obrony przed Sektami, jest wstrząśnięty stanowiskiem kuratorium. - Nauczyciel to nie sprzedawca śliwek. Ma nie tylko dobrze pracować, ma być przewodnikiem. - oburza się. - Wystąpimy z protestem do minister Krystyny Łybackiej. Jeżeli przegramy tę batalię - przegramy przyszłość naszych dzieci! Sekty rozpanoszą się w szkołach w imię wolności wyznania.
GD

Chemiczne porządki
TORUŃ
Wielki sprzątanie odbyło się w gabinetach chemicznych. Władze miasta postanowiły pomóc szkołom w pozbyciu się niebezpiecznych odpadów, bo bez ich finansowej pomocy szkół nie byłoby stać na utylizację. Do utylizacji trafi ok. 2 ton różnych chemikaliów.

Zeznawała córka
POZNAŃ
dyrektorzy z łatwością wyłapią zagrożenia.<br>&lt;name type="person"&gt;Ryszard Nowak&lt;/&gt; (49 l.), przewodniczący &lt;name type="org"&gt;Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Obrony przed Sektami&lt;/&gt;, jest wstrząśnięty stanowiskiem kuratorium. &lt;q&gt;- Nauczyciel to nie sprzedawca śliwek. Ma nie tylko dobrze pracować, ma być przewodnikiem.&lt;/&gt; - oburza się. &lt;q&gt;- Wystąpimy z protestem do minister Krystyny Łybackiej. Jeżeli przegramy tę batalię&lt;/&gt; - przegramy przyszłość naszych dzieci! Sekty rozpanoszą się w szkołach w imię wolności wyznania.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;GD&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Chemiczne porządki&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;TORUŃ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Wielki sprzątanie odbyło się w gabinetach chemicznych. Władze miasta postanowiły pomóc szkołom w pozbyciu się niebezpiecznych odpadów, bo bez ich finansowej pomocy szkół nie byłoby stać na utylizację. Do utylizacji trafi ok. 2 ton różnych chemikaliów.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Zeznawała córka&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;POZNAŃ
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego