Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.04
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
wozie, śpiewają ,,Hare Kriszna, hare rama'', grają na bębenkach i tamburynach. Arek Stawicki z Lubrańca żałuje, że na przystanku nie zagra metalowy Slipknot. - Ale pójdę na scenę Kriszny, bo tam grają Radical Poetry, a ja lubię muzykę ragga - mówi Arek.

Przyjdź na film

Jurek Rządzki z zielonogórskiej Poradni Profilaktyczno - Terapeutycznej rozpoczyna dziś w Kostrzynie Ligę Rzetelnych Sklepów. Ci, którzy nie będą sprzedawać alkoholu nieletnim, dostaną nagrody, a łamiący ten przepis mają być napiętnowani. Po raz pierwszy na festiwalu pojawił się też Greenpeace i dziesięć organizacji pozarządowych z Niemiec.
Film ,,Przystanek Woodstock - najgłośniejszy film Polski'' był wyświetlany w kinach w ubiegłym roku
wozie, śpiewają ,,Hare Kriszna, hare rama'', grają na bębenkach i tamburynach. Arek Stawicki z Lubrańca żałuje, że na przystanku nie zagra metalowy Slipknot. - Ale pójdę na scenę Kriszny, bo tam grają Radical Poetry, a ja lubię muzykę ragga - mówi Arek.<br><br>&lt;tit&gt;Przyjdź na film&lt;/&gt;<br><br>Jurek Rządzki z zielonogórskiej Poradni Profilaktyczno - Terapeutycznej rozpoczyna dziś w Kostrzynie Ligę Rzetelnych Sklepów. Ci, którzy nie będą sprzedawać alkoholu nieletnim, dostaną nagrody, a łamiący ten przepis mają być napiętnowani. Po raz pierwszy na festiwalu pojawił się też Greenpeace i dziesięć organizacji pozarządowych z Niemiec. <br>Film ,,Przystanek Woodstock - najgłośniejszy film Polski'' był wyświetlany w kinach w ubiegłym roku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego