Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, Monarze, polityce, zwierzętach, Kościele
Rok powstania: 2001
to mówi to, co chce powiedzieć i co jest... co ma dużo wspólnego z racją. Natomiast jak próbuje być mądry. To trochę wstyd.
On jest taki konik, który od czasu do czasu się znarowi, nie?
Fajny facet, ale on nigdy nie powinien być prezydentem. On ma swój chłopski rozum, chłopski rozum nie jest złym rozumem, ale nigdy chłop nie powinien być prezydentem.
No, ale jest ciekawostką dla całego świata. Jednak jest zapraszany na odczyty, kupę kasy za to zgarnia, Nobla dostał.
Tak mniej więcej jak ta baba z brodą i jej chłop... facet z dwoma głowami.
Jak maskotka dla całego świata
to mówi to, co chce powiedzieć i co jest... co ma dużo wspólnego z racją. Natomiast jak próbuje być mądry. &lt;pause&gt; &lt;vocal desc="sigh"&gt; To trochę wstyd.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;On jest taki konik, który od czasu do czasu się znarowi, nie? &lt;vocal desc="laugh"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Fajny facet, ale on nigdy nie powinien być prezydentem. On ma swój chłopski rozum, &lt;gap&gt; chłopski rozum nie jest złym rozumem, ale nigdy chłop nie powinien być prezydentem.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No, ale jest ciekawostką dla całego świata. Jednak jest zapraszany na odczyty, kupę kasy za to zgarnia, Nobla dostał.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tak mniej więcej jak ta baba z brodą i jej chłop... facet z dwoma głowami.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;vocal desc="laugh"&gt; Jak maskotka dla całego świata
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego