Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
skłania ludzi do myślenia.
- Potrzebny jest wewnętrzny ruch w SLD, muszą się uaktywnić ludzie, którzy będą przeć do zmian - tłumaczył wczoraj Borowski. Dodał też, że nie zamierza podejmować decyzji politycznej na podstawie wyników ankiety.
- Czwartkowy zarząd partii zdecydował o rozdzieleniu stanowisk administracyjnych i partyjnych, a to oznacza, że Krzysztof Janik rozumie, iż wydarzenia na konwencji to nie były żadne żarty ani zaprzepaszczenie szans, tylko poważna diagnoza - oceniał w piątek Borowski. Nie chciał jednak powiedzieć, czy będzie współpracował w odnowie partii, czy też wybierze drogę tworzenia nowej formacji.
Jednak inni członkowie grupy Borowskiego pytani o plany polityczne robią tajemnicze i sugerują, że
skłania ludzi do myślenia.<br>&lt;q&gt;- Potrzebny jest wewnętrzny ruch w &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt;, muszą się uaktywnić ludzie, którzy będą przeć do zmian&lt;/&gt; - tłumaczył wczoraj &lt;name type="person"&gt;Borowski&lt;/&gt;. Dodał też, że nie zamierza podejmować decyzji politycznej na podstawie wyników ankiety.<br>&lt;q&gt;- Czwartkowy zarząd partii zdecydował o rozdzieleniu stanowisk administracyjnych i partyjnych, a to oznacza, że &lt;name type="person"&gt;Krzysztof Janik&lt;/&gt; rozumie, iż wydarzenia na konwencji to nie były żadne żarty ani zaprzepaszczenie szans, tylko poważna diagnoza&lt;/&gt; - oceniał w piątek &lt;name type="person"&gt;Borowski&lt;/&gt;. Nie chciał jednak powiedzieć, czy będzie współpracował w odnowie partii, czy też wybierze drogę tworzenia nowej formacji.<br>Jednak inni członkowie grupy &lt;name type="person"&gt;Borowskiego&lt;/&gt; pytani o plany polityczne robią tajemnicze i sugerują, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego