Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
matce do zrozumienia, że coś się święci.
c Nie wyjawiasz tajemnicy. W twojej rodzinie nie brak dziwaków - to, co zamierza zrobić siostra, to pestka.

Wyniki:


16 punktów lub więcej
Bardzo ciepła klucha

Kangur w maminej kieszeni jest bardziej samodzielny od ciebie.
- Ponieważ rodzice zawsze traktowali cię jakbyś nie miała własnego rozumku, nie potrafisz zrobić choćby kroku nie spytawszy ich o zdanie - mówi Denise McGregor, psycholog rodzinny.
Jakie jest wyjście? Bardzo proste. Postaraj się wziąć wreszcie własne sprawy w swoje ręce. Przy okazji zobaczysz, ile z tego płynie satysfakcji, choć nie obejdzie się bez problemów.
- Aby robić to, co sama uznasz za
matce do zrozumienia, że coś się święci.<br>c Nie wyjawiasz tajemnicy. W twojej rodzinie nie brak dziwaków - to, co zamierza zrobić siostra, to pestka.<br><br>&lt;tit&gt;Wyniki:&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;tit&gt;16 punktów lub więcej<br>Bardzo ciepła klucha&lt;/&gt;<br><br>Kangur w maminej kieszeni jest bardziej samodzielny od ciebie. <br>- Ponieważ rodzice zawsze traktowali cię jakbyś nie miała własnego rozumku, nie potrafisz zrobić choćby kroku nie spytawszy ich o zdanie - mówi Denise McGregor, psycholog rodzinny. <br>Jakie jest wyjście? Bardzo proste. Postaraj się wziąć wreszcie własne sprawy w swoje ręce. Przy okazji zobaczysz, ile z tego płynie satysfakcji, choć nie obejdzie się bez problemów.<br>- Aby robić to, co sama uznasz za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego