Typ tekstu: Książka
Autor: Dudczak Andrzej
Tytuł: Koparki. Teoria i projektowanie
Rok: 2000
oraz RFC na podstawie wzoru (6.36). W celu spełnienia warunku (7), człony osprzętu ustawiono tak, aby wartości sił RFD i RFE były maksymalne. Taka konfiguracja członów osprzętu odpowiada kątom 66,2 i 12,6, dla których wartości współczynników K3 () i K3 () są największe.
Wyniki omawianych obliczeń są przedstawione na rys. 6.19 w postaci przebiegów , z których wynika, że analizowany układ (rys. 6.13) znajduje się w równowadze wówczas, gdy wysięgnik jest ustawiony, względem układu współrzędnych x1 y1, pod kątem 4,0.
Na rysunku 6.20 przedstawiono przebiegi RWxf . Zostały one obliczone na podstawie poprzednich wyników. Dla kąta 4,0
oraz RFC na podstawie wzoru (6.36). W celu spełnienia warunku (7), człony osprzętu ustawiono tak, aby wartości sił RFD i RFE były maksymalne. Taka konfiguracja członów osprzętu odpowiada kątom 66,2 i 12,6, dla których wartości współczynników K3 () i K3 () są największe.<br>Wyniki omawianych obliczeń są przedstawione na rys. 6.19 w postaci przebiegów &lt;gap&gt;, z których wynika, że analizowany układ (rys. 6.13) znajduje się w równowadze wówczas, gdy wysięgnik jest ustawiony, względem układu współrzędnych x1 y1, pod kątem 4,0.<br>Na rysunku 6.20 przedstawiono przebiegi RWxf &lt;gap&gt;. Zostały one obliczone na podstawie poprzednich wyników. Dla kąta 4,0
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego