Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.22 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ścianą. Bez poparcia Platformy rząd ryzykuje, że może przegrać głosowanie w Sejmie, a w takim wypadku, jak zapowiadał premier, możliwa jest dymisja rządu.
Koalicja rządowa poważnie zastanawia się, czy nie poprzeć akcji Faktu. Sprawa ta była dyskutowana we wtorek podczas szczytu liderów SLD i Unii Pracy.
Przypomnijmy. W grudniu ośmieszyliśmy rząd i parlament, pisząc w redakcji prostą ustawę, która znosiła dodatkowe, trzynaste pensje notabli. Wcześniej przedstawiciele koalicji twierdzili, że to niemożliwe.
Napisaną przez Fakt ustawę oficjalnie zgłosili w Sejmie posłowie PiS. Trafiła do komisji i ciągle czeka tam na rozpatrzenie.
- To dobry, prosty projekt. Można go szybko uchwalić, jeszcze przed planem
ścianą. Bez poparcia Platformy rząd ryzykuje, że może przegrać głosowanie w Sejmie, a w takim wypadku, jak zapowiadał premier, możliwa jest dymisja rządu. <br>Koalicja rządowa poważnie zastanawia się, czy nie poprzeć akcji Faktu. Sprawa ta była dyskutowana we wtorek podczas szczytu liderów SLD i Unii Pracy.<br>Przypomnijmy. W grudniu ośmieszyliśmy rząd i parlament, pisząc w redakcji prostą ustawę, która znosiła dodatkowe, trzynaste pensje notabli. Wcześniej przedstawiciele koalicji twierdzili, że to niemożliwe.<br>Napisaną przez Fakt ustawę oficjalnie zgłosili w Sejmie posłowie PiS. Trafiła do komisji i ciągle czeka tam na rozpatrzenie.<br>&lt;q&gt;- To dobry, prosty projekt. Można go szybko uchwalić, jeszcze przed planem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego