Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 37 (2934)
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
podobni, robiący sobie nawzajem zdjęcia, nic tylko siedzieć i się napawać tym wielorakim cudem dziedziczności, śledzić jej kręte ścieżki na tych wszystkich: gotowych i niegotowych, świeżych albo zużytych twarzach.
27.08.01
Lekarstwo przeciw biegunce może "nasilić objawy zaparcia" (taki to "objaw niepożądany" wymienia ulotka) - ale kto z objawami zaparcia rzucałby się na takie lekarstwo? Zazdroszczę wszystkim, którzy dziś mają zaparcie.
29.08.01
Pani dentystka wierci mi w zębie, nareszcie, co za ulga. Przed każdym zabiegiem powtarza się to samo:
- Znieczulę panu?
- Nie, proszę nie znieczulać, wytrzymam.
- Wszyscy tak mówią, a potem muszę im znieczulać w trakcie.
- Ale mnie jeszcze nigdy
podobni, robiący sobie nawzajem zdjęcia, nic tylko siedzieć i się napawać tym wielorakim cudem dziedziczności, śledzić jej kręte ścieżki na tych wszystkich: gotowych i niegotowych, świeżych albo zużytych twarzach.<br>&lt;tit1&gt;27.08.01&lt;/&gt; <br>Lekarstwo przeciw biegunce może "nasilić objawy zaparcia" (taki to "objaw niepożądany" wymienia ulotka) - ale kto z objawami zaparcia rzucałby się na takie lekarstwo? Zazdroszczę wszystkim, którzy dziś mają zaparcie.<br>&lt;tit1&gt;29.08.01&lt;/&gt; <br>Pani dentystka wierci mi w zębie, nareszcie, co za ulga. Przed każdym zabiegiem powtarza się to samo:<br>- Znieczulę panu?<br>- Nie, proszę nie znieczulać, wytrzymam.<br>- Wszyscy tak mówią, a potem muszę im znieczulać w trakcie.<br>- Ale mnie jeszcze nigdy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego