Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Narzucili Ormianom swój styl gry i zepchnęli ich do obrony. Atakowali z rozmachem, szczególnie groźny pod bramką Abramjana był Paweł Kryszałowicz.
Na wyniki tych akcji nie trzeba było długo czekać. Po jednym z polskich ataków na polu karnym Ormian sfaulowany został właśnie Kryszałowicz. Francuski sędzia Eric Poulat bez wahania podyktował rzut karny. Jego skutecznym egzekutorem okazał się Michał Żewłakow.
Polacy nie poprzestali na skromnym prowadzeniu. W 42 min z podania Marka Koźmińskiego swoją 7 bramkę w 8 meczu w kadrze zdobył strzałem głową Emmanuel Olisadebe.
Po przerwie nastąpiła chwila dekoncentracji Polaków. Ich "uśpienie" wykorzystali Ormianie, którzy zaczęli groźnie atakować. Dzięki pewnym interwencjom
Narzucili Ormianom swój styl gry i zepchnęli ich do obrony. Atakowali z rozmachem, szczególnie groźny pod bramką Abramjana był Paweł Kryszałowicz.<br>Na wyniki tych akcji nie trzeba było długo czekać. Po jednym z polskich ataków na polu karnym Ormian sfaulowany został właśnie Kryszałowicz. Francuski sędzia Eric Poulat bez wahania podyktował rzut karny. Jego skutecznym egzekutorem okazał się Michał Żewłakow.<br>Polacy nie poprzestali na skromnym prowadzeniu. W 42 min z podania Marka Koźmińskiego swoją 7 bramkę w 8 meczu w kadrze zdobył strzałem głową Emmanuel Olisadebe.<br>Po przerwie nastąpiła chwila dekoncentracji Polaków. Ich "uśpienie" wykorzystali Ormianie, którzy zaczęli groźnie atakować. Dzięki pewnym interwencjom
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego