Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ratowników. Akcja nabiera tempa. Liczy się każda minuta.

8:45
Po ewakuowaniu pasażerów i zabraniu rannych do szpitala specjalne oddziały szukają materiałów wybuchowych. Akcja ratunkowa kończy się, kiedy zostanie zabrany ostatni ranny.
PIOTR BOROWIEC

Pomogliśmy ministrowi
Minister zdrowia Leszek Sikorski (49 l.) jednak nie jest głuchy na problemy innych. Aparat słuchowy, który daliśmy mu, by lepiej słyszał cierpiących pacjentów, sprzedał na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za 2650 zł kupił go pan Tomasz Głuchowski (30 l.), właściciel firmy zajmującej się protetyką słuchu. Pieniądze trafią na pomoc dla chorych dzieci.


Do zobaczenia w Brukseli, chłopcy
Ania (25 l.) jest przekonana, że politycy
ratowników. Akcja nabiera tempa. Liczy się każda minuta.<br><br>&lt;hi&gt;8:45&lt;/&gt;<br>Po ewakuowaniu pasażerów i zabraniu rannych do szpitala specjalne oddziały szukają materiałów wybuchowych. Akcja ratunkowa kończy się, kiedy zostanie zabrany ostatni ranny.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;PIOTR BOROWIEC&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Pomogliśmy ministrowi&lt;/&gt;<br>Minister zdrowia Leszek Sikorski (49 l.) jednak nie jest głuchy na problemy innych. Aparat słuchowy, który daliśmy mu, by lepiej słyszał cierpiących pacjentów, sprzedał na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za 2650 zł kupił go pan Tomasz Głuchowski (30 l.), właściciel firmy zajmującej się protetyką słuchu. Pieniądze trafią na pomoc dla chorych dzieci.<br>&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Do zobaczenia w Brukseli, chłopcy&lt;/&gt;<br>Ania (25 l.) jest przekonana, że politycy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego