Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
jp

Polonia - Mrągowia 1 : 1
Zamiast trzech punktów i kilku bramek, skromny i szczęśliwy remis. W 39 minucie meczu po błędzie bramkarza gości Jarek Licznerski dopełnił formalności. Do przerwy wynik nie uległ zmianie chociaż w 42 minucie Licznerski miał przed sobą tylko bramkarza. Po przerwie drużyna Polonii miała trzy sytuacje sam na sam. Nie wykorzystała żadnej.

W 59 minucie meczu Piotrek Borysiewicz mając przed sobą bramkarza przewrócił się o własne nogi. Minutę później podobnej sytuacji nie wykorzystał Marcin Andrusewicz. Za chwilę kolejną sytuację sam na sam zmarnował Jarek Licznerski. Goście cierpliwie atakowali i w 88 minucie meczu po błędzie Piotra Borysiewicza zdobyli wyrównującą
jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Polonia - Mrągowia 1 : 1&lt;/&gt;<br>Zamiast trzech punktów i kilku bramek, skromny i szczęśliwy remis. W 39 minucie meczu po błędzie bramkarza gości Jarek Licznerski dopełnił formalności. Do przerwy wynik nie uległ zmianie chociaż w 42 minucie Licznerski miał przed sobą tylko bramkarza. Po przerwie drużyna Polonii miała trzy sytuacje sam na sam. Nie wykorzystała żadnej.<br>&lt;gap reason="tab"&gt;<br>W 59 minucie meczu Piotrek Borysiewicz mając przed sobą bramkarza przewrócił się o własne nogi. Minutę później podobnej sytuacji nie wykorzystał Marcin Andrusewicz. Za chwilę kolejną sytuację sam na sam zmarnował Jarek Licznerski. Goście cierpliwie atakowali i w 88 minucie meczu po błędzie Piotra Borysiewicza zdobyli wyrównującą