Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
części tradycyjnego elektoratu PT. Związki zawodowe uznały reformę za wbicie noża w plecy. Doszło do strajków. W dniu głosowania uzbrojeni w kamienie i pałki demonstranci wybijali szyby w drzwiach i oknach parlamentu, urzędnicy palili karty członkowskie PT.
Wysokie notowania Luli wskazują, że wyszedł z tego kryzysu obronną ręką. Mimo groźby secesji w PT senatorów i deputowanych, którzy zerwali z jego partią z powodu reform, można policzyć na palcach jednej ręki.
Chociaż szumnie zapowiadany program "Zero głodu" i reforma rolna posuwają się w ślimaczym tempie, związki zawodowe i organizacje społeczne raczej pozytywnie oceniają rok rządów Luli.
Sam Lula głosi, że nigdy nie
części tradycyjnego elektoratu PT. Związki zawodowe uznały reformę za wbicie noża w plecy. Doszło do strajków. W dniu głosowania uzbrojeni w kamienie i pałki demonstranci wybijali szyby w drzwiach i oknach parlamentu, urzędnicy palili karty członkowskie PT.<br>Wysokie notowania Luli wskazują, że wyszedł z tego kryzysu obronną ręką. Mimo groźby secesji w PT senatorów i deputowanych, którzy zerwali z jego partią z powodu reform, można policzyć na palcach jednej ręki.<br>Chociaż szumnie zapowiadany program &lt;q&gt;&lt;transl&gt;"Zero głodu"&lt;/&gt;&lt;/&gt; i reforma rolna posuwają się w ślimaczym tempie, związki zawodowe i organizacje społeczne raczej pozytywnie oceniają rok rządów Luli.<br>Sam Lula głosi, że nigdy nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego