Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 30.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
dodatek doprawiona "poprawnością polityczną"? Nic bardziej błędnego. Tak było naprawdę. Właśnie w Wirginii karierę zapoczątkowali "Tytani" - zespół, który wygrał 13 i nie przegrał ani jednego spotkania.
"Tytani" to pierwszy film z nowego studia Jerry'ego Bruckheimera, producenta znanego do tej pory z filmów akcji w stylu "Twierdzy", "Karmazynowego przypływu" i "60 sekund". Kameralny, interesujący obraz z dobrymi kreacjami aktorskimi oraz świetną muzyką pochodzącą z okresu długich włosów, chłopaków w Wietnamie i młodzieżowych buntów.
Grzegorz Guttman

"Tytani", USA 2000, reż. Boaz Yakin, wyk.: Denzel Washington, Will Paton, Wood Harris, Ryan Hurst.
Dystr. Syrena
W kinach od 30 III


Oglądaj razem z nami

W
dodatek doprawiona "poprawnością polityczną"? Nic bardziej błędnego. Tak było naprawdę. Właśnie w Wirginii karierę zapoczątkowali "Tytani" - zespół, który wygrał 13 i nie przegrał ani jednego spotkania. <br>"Tytani" to pierwszy film z nowego studia Jerry'ego Bruckheimera, producenta znanego do tej pory z filmów akcji w stylu "Twierdzy", "Karmazynowego przypływu" i "60 sekund". Kameralny, interesujący obraz z dobrymi kreacjami aktorskimi oraz świetną muzyką pochodzącą z okresu długich włosów, chłopaków w Wietnamie i młodzieżowych buntów. <br>&lt;au&gt;Grzegorz Guttman &lt;/&gt;<br><br>"Tytani", USA 2000, reż. Boaz Yakin, wyk.: Denzel Washington, Will Paton, Wood Harris, Ryan Hurst. <br>Dystr. Syrena <br>W kinach od 30 III &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Oglądaj razem z nami&lt;/&gt;<br><br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego