Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
stracił gola.
Polak, który zastępuje kontuzjowanego Chrisa Kirklanda, z meczu na mecz czuje się pewniej. "Dudi" przyznaje, że zapomniał już o kłopotach z pachwiną, więc może skoncentrować się wyłącznie na grze. W meczu przeciw Newcastle jego zespół już w 2. minucie objął prowadzenie po strzale Bruno Cheyrou. Niestety, zaledwie 120 sekund później rywale zdobyli wyrównującą bramkę. Na dodatek gol ten padł po strzale z rzutu wolnego wykonywanego z odległości 30 metrów.
- Piłka nabrała dziwnej rotacji, której nie byłem w stanie przewidzieć - usprawiedliwiał się Dudek. - Nie wiem, czy przy tym strzale popełniłem błąd.
Później już polski bramkarz spisywał się bez zarzutu. Obronił
stracił gola.<br>Polak, który zastępuje kontuzjowanego Chrisa Kirklanda, z meczu na mecz czuje się pewniej. "Dudi" przyznaje, że zapomniał już o kłopotach z pachwiną, więc może skoncentrować się wyłącznie na grze. W meczu przeciw Newcastle jego zespół już w 2. minucie objął prowadzenie po strzale Bruno Cheyrou. Niestety, zaledwie 120 sekund później rywale zdobyli wyrównującą bramkę. Na dodatek gol ten padł po strzale z rzutu wolnego wykonywanego z odległości 30 metrów.<br>&lt;q&gt;- Piłka nabrała dziwnej rotacji, której nie byłem w stanie przewidzieć&lt;/&gt; - usprawiedliwiał się Dudek. &lt;q&gt;- Nie wiem, czy przy tym strzale popełniłem błąd.&lt;/&gt;<br>Później już polski bramkarz spisywał się bez zarzutu. Obronił
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego