Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Jacek Filipek
Tytuł: King Sajz
Rok wydania: 14.11.2002
Rok powstania: 2003
imprezy jest Automobilklub Polski. Jest to Impreza Samochodowa dla kierowców amatorów nie posiadających licencji sportu samochodowego .

21 luty 2002
19 stycznia 2002 odbyła się oficjalna prezentacja nowego zespołu rajdowego EFL Corsa Rally, którego barwy, już od Rajdu Zimowego za sterami dwóch bliźniaczych rajdówek Opli Corsa Super 1600 osiągających niecałe pięć sekund do setki zasiądą Waldemar Doskocz oraz Jarosław Pineles z Bartłomiejem Siodłą. FL Corsa Rally i jego rajdową broni zobaczymy w sezonie 2002 we wszystkich dziewięciu eliminacjach Rajdowych Samochodowch Mistrzostwach Europy, oraz podobna w kilku rundach wyścigów górskich.

19 luty 2002
Andrzej Górski nie będzie już pilotem Leszka Kuzaja, z którym
imprezy jest Automobilklub Polski. Jest to Impreza Samochodowa dla kierowców amatorów nie posiadających licencji sportu samochodowego . &lt;/&gt; <br><br>&lt;div&gt;21 luty 2002 <br>19 stycznia 2002 odbyła się oficjalna prezentacja nowego zespołu rajdowego EFL Corsa Rally, którego barwy, już od Rajdu Zimowego za sterami dwóch bliźniaczych &lt;orig&gt;rajdówek&lt;/&gt; Opli Corsa Super 1600 osiągających niecałe pięć sekund do setki zasiądą Waldemar Doskocz oraz Jarosław Pineles z Bartłomiejem Siodłą. FL Corsa Rally i jego rajdową broni zobaczymy w sezonie 2002 we wszystkich dziewięciu eliminacjach Rajdowych Samochodowch Mistrzostwach Europy, oraz podobna w kilku rundach wyścigów górskich. &lt;/&gt; <br><br>&lt;div&gt;19 luty 2002 <br>Andrzej Górski nie będzie już pilotem Leszka Kuzaja, z którym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego