Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, zdrowiu
Rok powstania: 2001
też fajne. Dwie rzeczy możesz sobie zestawić za trzydzieści jeden, a w następnym kat, w tamtym katalogu były troszkę droższe. Też była promocja, ale teraz zrobili jeszcze jeszcze, wiesz, taką lepszą, że można dwa produkty i wychodzi jeszcze taniej. No i to, myślę że to by cię zainteresowało.
A poczekaj sekundkę. Poczekaj, coś tak takiego fajnego zauważyłam, co by mnie bardzo zainteresowało. Chłodzący spray...
No.
...i
Jego jest więcej. Chyba bo jest źle napisane. Ja mam tam ja mam swoje tam informacje i jest tutaj chyba pomyłka. Jest jego więcej.
Aha, większa gramatura jest.
Yhy.
I czy on na przykład po
też fajne. Dwie rzeczy możesz sobie zestawić za trzydzieści jeden, a w następnym &lt;unclear&gt;kat&lt;/&gt;, w tamtym katalogu były troszkę droższe. Też była promocja, ale teraz zrobili jeszcze jeszcze, wiesz, taką lepszą, że można dwa produkty i wychodzi jeszcze taniej.&lt;pause&gt; No i to, myślę że to by cię zainteresowało.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;A poczekaj sekundkę. Poczekaj, coś tak takiego fajnego zauważyłam, co by mnie bardzo zainteresowało. Chłodzący spray...&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;...i &lt;vocal desc="yyy"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Jego jest więcej. Chyba bo jest źle napisane. Ja mam tam ja mam swoje tam informacje i jest tutaj chyba pomyłka. Jest jego więcej.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Aha, większa gramatura jest.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Yhy.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;I czy on na przykład po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego