Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o ziołach i kosmetykach
Rok powstania: 2001
wspomagały nasz organizm przed w cudzysłowie pozyskaniem tego paskudztwa w tym generalnie zanieczyszczonym świecie świecie, który który nas zewsząd darzy takimi czy innymi paskudztwami. Ale tak my to to nie są to są wspomagające rzeczy, to są rzeczy pomagające nam, ale to nie są stricte stricte, pani Dorotko, będę na sekundkę panią przeproszę.
Jeszcze panią zapytam, bolączką większości pań jest duża nadwaga. Czy wśród swoich specyfików ma pani coś godnego do zalecenia, co mogłabym właśnie zalecić paniom u siebie w gabinecie?
to są wszystko naprawdę wspaniałe i jest tych specyfików multum. Ale bez bez, proszę pani, uśmiecham się dlatego, że że
wspomagały nasz organizm przed &lt;vocal desc="yyy"&gt; w cudzysłowie pozyskaniem tego paskudztwa w tym generalnie zanieczyszczonym świecie świecie, który który nas zewsząd darzy takimi czy innymi paskudztwami. Ale tak my to to nie są to są wspomagające rzeczy, to są rzeczy pomagające nam, ale to nie są stricte stricte, pani Dorotko, będę na sekundkę panią przeproszę.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Jeszcze panią zapytam, bolączką większości pań jest duża nadwaga. &lt;vocal desc="yyy"&gt; Czy wśród swoich specyfików ma pani coś godnego do zalecenia, co mogłabym właśnie zalecić paniom u siebie w gabinecie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;gap&gt; to są wszystko naprawdę wspaniałe i jest tych specyfików multum. Ale bez bez, proszę pani, uśmiecham się dlatego, że że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego