Typ tekstu: Książka
Autor: Kośmider Joanna, Mazur-Chrzanowska Barbara, Wyszyński Bartosz
Tytuł: Odory
Rok: 2002
w obu sytuacjach, wartości 0,5U1 i 2U4 jz/m3. Umożliwia to przewidywanie intensywności zapachu w najbardziej niekorzystnych warunkach meteorologicznych:

Na rysunku 10.19 a i b przedstawiono wyniki obliczeń częstości przekroczeń środowiskowego progu węchowej wyczuwalności (0,1 jz/m3) oraz stężenia 1 jz/m3w całym okresie pełnego obsadzenia pawilonów (sezon wiosenno-letni, podstawa obliczeń: róża wiatrów Szczecin-Dąbie). Izolinie zamieszczone na rysunkach 10.19 c i d otrzymano w wyniku symulacji rozprzestrzeniania się odorantów w wybranej sytuacji meteorologicznej: wiatr wschodni o prędkości 1-2 m/s, równowaga atmosfery - stała (stan 6).
Wyniki terenowych oznaczeń intensywności zapachu w smudze zanieczyszczeń, wykonane
w obu sytuacjach, wartości 0,5U1 i 2U4 jz/m3. Umożliwia to przewidywanie intensywności zapachu w najbardziej niekorzystnych warunkach meteorologicznych:<br>&lt;gap&gt;<br>Na rysunku 10.19 a i b przedstawiono wyniki obliczeń częstości przekroczeń środowiskowego progu węchowej wyczuwalności (0,1 jz/m3) oraz stężenia 1 jz/m3w całym okresie pełnego obsadzenia pawilonów (sezon wiosenno-letni, podstawa obliczeń: róża wiatrów Szczecin-Dąbie). Izolinie zamieszczone na rysunkach 10.19 c i d otrzymano w wyniku symulacji rozprzestrzeniania się odorantów w wybranej sytuacji meteorologicznej: wiatr wschodni o prędkości 1-2 m/s, równowaga atmosfery - stała (stan 6).<br>Wyniki terenowych oznaczeń intensywności zapachu w smudze zanieczyszczeń, wykonane
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego