Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
szambelanem, niedawno czy przez nadmiar złotego szychu na uniformie, czy umiejętności udrażniania wszelkich zatkanych rur, wciąż ten sam odkąd Bogna po raz pierwszy przyszła do Centrali, jako numer osiemdziesiąty szósty poszukujący zatrudnienia.
Portier-ochroniarz-hydraulik i szofer w jednej osobie z ukłonem otwiera frontowe wejście i drzwiczki beemwu Rottweilera, sam siada za kierownicę. Samochód śmiga ulicami nadrannego miasta. Liczy się czas, czas odmierzany nad osiowym.
Z chwilą przybycia transportu na stację zaczyna bić taryfa opłaty postojowej. Przy tak dużych składach towarowych każda minuta nad-postojowego kosztuje firmę tysiące złotych.
W Izbie cła czekają dokumenty. Dostawa: dwadzieścia dwa wagony kontenerowe z Niemiec
szambelanem, niedawno czy przez nadmiar złotego szychu na uniformie, czy umiejętności udrażniania wszelkich zatkanych rur, wciąż ten sam odkąd Bogna po raz pierwszy przyszła do Centrali, jako numer osiemdziesiąty szósty poszukujący zatrudnienia.<br>Portier-ochroniarz-hydraulik i szofer w jednej osobie z ukłonem otwiera frontowe wejście i drzwiczki beemwu Rottweilera, sam siada za kierownicę. Samochód śmiga ulicami nadrannego miasta. Liczy się czas, czas odmierzany nad osiowym.<br>Z chwilą przybycia transportu na stację zaczyna bić taryfa opłaty postojowej. Przy tak dużych składach towarowych każda minuta nad-postojowego kosztuje firmę tysiące złotych.<br>W Izbie cła czekają dokumenty. Dostawa: dwadzieścia dwa wagony kontenerowe z Niemiec
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego