Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Bartosz Pastuchewicz
Tytuł: strona o brydżu
Rok wydania: 27.05.2003
Rok powstania: 2003
użytkowników słabo zorientowanych w tej tematyce). Integracja aplikacji z bazą została określona w sposób programowy w oparciu o aparat DAO Microsoft Jet. Interfejs bazy Dane podstawowe tak wygląda:

Rys 3. Interfejs tabeli "podstawowe dane samolotu".
Na uwagę zasługują charakterystyczne "słoneczka". Pozwalają one na uzyskanie dalszych, szczegółowych danych (wszystko zgodnie ze specyfikacją potrzeb użytkownika). Wystarczy kliknąć w wybranym miejscu i mamy np. dane o wykorzystywanym typie stacji KF.

Rys 4. Opcje dodatkowe interfejsu tabeli "podstawowe dane samolotu".
Podstawowe operacje programowe realizowane są w klasie DanePodstawowe.cls. Jej kod można zobaczyć tutaj.
W drugiej z omawianych tutaj tabel ("Samolot") znajdują się szczegółowe informacje
użytkowników słabo zorientowanych w tej tematyce). Integracja aplikacji z bazą została określona w sposób programowy w oparciu o aparat DAO Microsoft Jet. Interfejs bazy Dane podstawowe tak wygląda: <br><br>Rys 3. Interfejs tabeli "podstawowe dane samolotu". <br>Na uwagę zasługują charakterystyczne "słoneczka". Pozwalają one na uzyskanie dalszych, szczegółowych danych (wszystko zgodnie ze specyfikacją potrzeb użytkownika). Wystarczy kliknąć w wybranym miejscu i mamy np. dane o wykorzystywanym typie stacji KF. <br><br>Rys 4. Opcje dodatkowe interfejsu tabeli "podstawowe dane samolotu". <br>Podstawowe operacje programowe realizowane są w klasie DanePodstawowe.cls. Jej kod można zobaczyć tutaj. <br>W drugiej z omawianych tutaj tabel ("Samolot") znajdują się szczegółowe informacje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego