Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 36
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Galicy, przykładem dopasowywania warunków przetargu do podmiotu, mającego wygrać przetarg, zostały wybrane nietrafnie i przedstawione w sposób fałszywy.
Przetarg na sprzątanie potoków i utrzymywanie czystości i porządku działek komunalnych odbył się 3. marca 1999 r. Złożono trzy oferty, w tym jedna okazała się nieważna z powodu braku dokumentów, określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Pozostałe dwie oferty to: jedna złożona przez spółkę komunalną "Oczyszczanie Miasta" na łączną cenę 49.056,00 zł oraz druga prywatnej firmy "TUŚ" na łączną kwotę 54.000,00 zł.
Oferta firmy "TUŚ" była droższa od "Oczyszczania Miasta" o 4.944,- zł, lecz mimo to komisja przetargowa
Galicy, przykładem dopasowywania warunków przetargu do podmiotu, mającego wygrać przetarg, zostały wybrane nietrafnie i przedstawione w sposób fałszywy.<br>Przetarg na sprzątanie potoków i utrzymywanie czystości i porządku działek komunalnych odbył się 3. marca 1999 r. Złożono trzy oferty, w tym jedna okazała się nieważna z powodu braku dokumentów, określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.<br>Pozostałe dwie oferty to: jedna złożona przez spółkę komunalną "Oczyszczanie Miasta" na łączną cenę 49.056,00 zł oraz druga prywatnej firmy "TUŚ" na łączną kwotę 54.000,00 zł.<br>Oferta firmy "TUŚ" była droższa od "Oczyszczania Miasta" o 4.944,- zł, lecz mimo to komisja przetargowa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego