Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Jacek Filipek
Tytuł: King Sajz
Rok wydania: 14.11.2002
Rok powstania: 2003
załoga Leszek Kuzaj i Erwin Moamberts odpadła z rywalizacji po opuszczeniu trasy na OS7. Zwycięzcy rajdu Turcji o najwyższym współczyniku (20) wyjadą bogatsi o 200pkt. W klasyfikacji mistrzostw europy. Obie załogi zapowiadają także swój start w najbliższym rajdzie Bułgarii w której Janusz i Jarek wystartują nowym Foredm Focusem WRC w specyfikacji 2001 - którego wypożyczyła im czeska firma Jolly Club. Sponsorami załogi Focusa są browary BROK oraz Ferro.

9 maja 2002
W rajdzie Turcji nie wystartuje widniejąca na liście zgłoszeń załoga Dariusz Peletyło/Igor Tomasiak. Z podanych informacji wynika że Toyota Corolla WRC nie zdoła dotrzeć do Turcji na czas startu.

6
załoga Leszek Kuzaj i Erwin Moamberts odpadła z rywalizacji po opuszczeniu trasy na OS7. Zwycięzcy rajdu Turcji o najwyższym współczyniku (20) wyjadą bogatsi o 200pkt. W klasyfikacji mistrzostw europy. Obie załogi zapowiadają także swój start w najbliższym rajdzie Bułgarii w której Janusz i Jarek wystartują nowym Foredm Focusem WRC w specyfikacji 2001 - którego wypożyczyła im czeska firma Jolly Club. Sponsorami załogi Focusa są browary BROK oraz Ferro.&lt;/&gt; <br><br>&lt;div&gt;9 maja 2002 <br>W rajdzie Turcji nie wystartuje widniejąca na liście zgłoszeń załoga Dariusz Peletyło/Igor Tomasiak. Z podanych informacji wynika że Toyota Corolla WRC nie zdoła dotrzeć do Turcji na czas startu. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;6
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego