Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy motoryzacyjne
Rok: 2000
najsurowsze normy bezpieczeństwa, a jednocześnie jest niezwykle dynamiczna. Dostępna z silnikami benzynowymi: 1.8Turbo 150 KM, 2.0 115 KM oraz wysokprężnymi: 1.9TDi 90 KM 1.9TDi 110 KM, również w wersji ciężarowej - Van.

Firma SEAT prowadzi politykę stałego rozwoju produktów i zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w specyfikacji, kolorystyce i cenach, bez uprzedzania. Informacje zawarte w niniejszej broszurze mają charakter wyłącznie informacyjny. Firma 5 dołoży wszelkich starań, aby w dniu publikacji (2.05.2000) podawane specyfikacje były jak najbardziej aktualne, jednakże w celu uzyskania najnowszych informacji należy zwrócić się do autoryzowanego partnera.
Zapraszamy do:


Seat inca
To wielofunkcyjny
najsurowsze normy bezpieczeństwa, a jednocześnie jest niezwykle dynamiczna. Dostępna z silnikami benzynowymi: 1.8Turbo 150 KM, 2.0 115 KM oraz wysokprężnymi: 1.9TDi 90 KM 1.9TDi 110 KM, również w wersji ciężarowej - Van.<br><br>Firma SEAT prowadzi politykę stałego rozwoju produktów i zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w specyfikacji, kolorystyce i cenach, bez uprzedzania. Informacje zawarte w niniejszej broszurze mają charakter wyłącznie informacyjny. Firma 5 dołoży wszelkich starań, aby w dniu publikacji (2.05.2000) podawane specyfikacje były jak najbardziej aktualne, jednakże w celu uzyskania najnowszych informacji należy zwrócić się do autoryzowanego partnera.<br>Zapraszamy do:<br>&lt;gap&gt;<br><br>Seat inca<br>To wielofunkcyjny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego