Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 42
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
wstydzić, czy się tym chlubić - żartowała na mecie. Pokonała trasę w czasie 1 godz. 47 min. i 45 sek. Pracuje jako przewodnik tatrzański.
Po dekoracji zwycięzców odbyła się jeszcze jedna konkurencja - ocena strojów, w których startowali zawodnicy. Pierwsze i drugie miejsce zajęły słowackie dziewczęta, ubrane w getry i krótkie falbankowe spódniczki. Ukończyły wyścig razem, trzymając się za ręce. Trzecie miejsce zdobył chłopak, który mimo wiatru i mrozu przyszedł do Zbójnickiej Chaty w szortach, z gołymi nogami.
Marek Grocholski

Ratownicy na medal

Ponad 50 wysokich odznaczeń państwowych m.in. Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyże Oficerskie, Kawalerskie i Zasługi wręczą w przyszłym
wstydzić, czy się tym chlubić - żartowała na mecie. Pokonała trasę w czasie 1 godz. 47 min. i 45 sek. Pracuje jako przewodnik tatrzański.<br>Po dekoracji zwycięzców odbyła się jeszcze jedna konkurencja - ocena strojów, w których startowali zawodnicy. Pierwsze i drugie miejsce zajęły słowackie dziewczęta, ubrane w getry i krótkie &lt;orig&gt;falbankowe&lt;/&gt; spódniczki. Ukończyły wyścig razem, trzymając się za ręce. Trzecie miejsce zdobył chłopak, który mimo wiatru i mrozu przyszedł do Zbójnickiej Chaty w szortach, z gołymi nogami.<br>&lt;au&gt;Marek Grocholski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ratownicy na medal&lt;/tit&gt;<br><br>Ponad 50 wysokich odznaczeń państwowych m.in. Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyże Oficerskie, Kawalerskie i Zasługi wręczą w przyszłym