Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.04 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
by nadrobić czas, siedzimy do późna i udajemy przed szefem, że jesteśmy niezwykle pracowici. Ale dobry szef na to się nie nabierze. Dla niego sprawa jest jasna: skoro się nie mieścimy w wyznaczonym czasie, to znaczy, że nie dajemy sobie rady.
- Często pracodawcy chcą, żebyśmy sprawdzili wydajność kandydatów na różne stanowiska - mówi Joanna Kotzian z firmy poszukującej pracowników HRK SA - Dla kandydata przygotowuje się konkretne zadanie, np. w określonym czasie powinien on poklasyfikować korespondencję, a także odpowiednio rozdzielić zadania: na te, które sam musi wykonać i te, które trzeba zlecić innym.
I tylko taki pracownik, który zmieści się w czasie, ma
by nadrobić czas, siedzimy do późna i udajemy przed szefem, że jesteśmy niezwykle pracowici. Ale dobry szef na to się nie nabierze. Dla niego sprawa jest jasna: skoro się nie mieścimy w wyznaczonym czasie, to znaczy, że nie dajemy sobie rady.<br>&lt;q&gt;- Często pracodawcy chcą, żebyśmy sprawdzili wydajność kandydatów na różne stanowiska&lt;/&gt; - mówi Joanna Kotzian z firmy poszukującej pracowników HRK SA &lt;q&gt;- Dla kandydata przygotowuje się konkretne zadanie, np. w określonym czasie powinien on poklasyfikować korespondencję, a także odpowiednio rozdzielić zadania: na te, które sam musi wykonać i te, które trzeba zlecić innym.&lt;/&gt;<br>I tylko taki pracownik, który zmieści się w czasie, ma
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego