Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Te, które nigdy nie widziały słońca, częściej zapadały na nowotwory lub szybciej na nie umierały. Wniosek: czy aby na pewno zbadano kochające ciemności szczury kanalizacyjne?
Niepalący mają więcej wypadków - do takich wniosków doszli analitycy z National Addiction Centre Londynie (Anglia). W jeszcze gorszej sytuacji są ci, którzy palić przestali. Dane statystyczne mówią, że ryzyko wpadnięcia pod koła autobusu lub połamania sobie nóg i rąk na równej drodze jest aż do 10% wyższe niż u palaczy. Ciekawe, czy tę informację minister zdrowia także zamieści na paczce papierosów?


DROGOWSKAZ CKM: Sposób na Oscara
CHWILA DLA DEBILA

Co trzeba zrobić, by zasłużyć sobie na
Te, które nigdy nie widziały słońca, częściej zapadały na nowotwory lub szybciej na nie umierały. Wniosek: czy aby na pewno zbadano kochające ciemności szczury kanalizacyjne?<br>Niepalący mają więcej wypadków - do takich wniosków doszli analitycy z National Addiction Centre Londynie (Anglia). W jeszcze gorszej sytuacji są ci, którzy palić przestali. Dane statystyczne mówią, że ryzyko wpadnięcia pod koła autobusu lub połamania sobie nóg i rąk na równej drodze jest aż do 10% wyższe niż u palaczy. Ciekawe, czy tę informację minister zdrowia także zamieści na paczce papierosów?&lt;/div&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr= 20&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;DROGOWSKAZ CKM: Sposób na Oscara&lt;/tit&gt;<br>&lt;tit&gt;CHWILA DLA DEBILA&lt;/tit&gt;<br><br>Co trzeba zrobić, by zasłużyć sobie na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego