Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
stymulujące i tonizujące. W W. Brytanii dodawana jest do niektórych gum do żucia, w Brazylii pije się pobudzające piwo guaranowe w ilości 5 mln butelek dziennie, zaś w USA napój z guarany nosi nazwę "tai". Guaranda ponadto niesie ze sobą dobrodziejstwa spożywania czerwonej herbaty Oolong. Świetna dla kierowców i menadżerów - "stawia na nogi" dając energię do podjętych działań. Stanowi świetną alternatywę dla "malej czarnej".
IGUANA
waniliowo-truskawkowa z dodatkiem owocu papai znakomicie podnosi zdolność kojarzenia, zapamiętywania, mobilizuje sprawność intelektualną, likwiduje zmęczenie. Znosi uczucie melancholii i przygnębienia. To prawdziwa uczta dla zmysłów!
LA'PACZE
Polskie nazwy: tabebuja, lapaczo.
Występuje w Ameryce Środk. I Pd. (od
stymulujące i tonizujące. W W. Brytanii dodawana jest do niektórych gum do żucia, w Brazylii pije się pobudzające piwo guaranowe w ilości 5 mln butelek dziennie, zaś w USA napój z guarany nosi nazwę "tai". &lt;name type="prod"&gt;Guaranda&lt;/&gt; ponadto niesie ze sobą dobrodziejstwa spożywania czerwonej herbaty &lt;name type="prod"&gt;Oolong&lt;/&gt;. Świetna dla kierowców i menadżerów - "stawia na nogi" dając energię do podjętych działań. Stanowi świetną alternatywę dla "malej czarnej".<br>&lt;name type="prod"&gt;IGUANA&lt;/&gt;<br>waniliowo-truskawkowa z dodatkiem owocu papai znakomicie podnosi zdolność kojarzenia, zapamiętywania, mobilizuje sprawność intelektualną, likwiduje zmęczenie. Znosi uczucie melancholii i przygnębienia. To prawdziwa uczta dla zmysłów!<br>&lt;name type="prod"&gt;LA'PACZE&lt;/&gt;<br>Polskie nazwy: tabebuja, lapaczo.<br>Występuje w Ameryce Środk. I Pd. (od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego