Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ich dzieci zajmują się po albo zamiast szkoły. Niektórzy otwierali szeroko oczy, inni kręcili z niedowierzaniem głowami.

Gdy tylko była chwila przerwy, wśród publiczności powstawały od razu niewielkie kółka wolnej przestrzeni, na której tancerze widzowie popisywali się, organizując spontanicznie bitewki. W jednej z nich widziałem panią, która wykonała trudną figurę stojąc na rękach. Pani miała 60 lat.



Mowa na wizji

Takiego wysypu debat, wywiadów i rozmów w telewizji jeszcze nie było

Istotą telewizji jest ruch i obraz. Tymczasem coraz więcej w niej gadania: talk-shows, debat, rozmów, wywiadów. Jak się tego słucha i co się robi, żeby było słuchane?

KRYSTYNA LUBELSKA
ich dzieci zajmują się po albo zamiast szkoły. Niektórzy otwierali szeroko oczy, inni kręcili z niedowierzaniem głowami.<br><br>Gdy tylko była chwila przerwy, wśród publiczności powstawały od razu niewielkie kółka wolnej przestrzeni, na której tancerze widzowie popisywali się, organizując spontanicznie &lt;orig&gt;bitewki&lt;/&gt;. W jednej z nich widziałem panią, która wykonała trudną figurę stojąc na rękach. Pani miała 60 lat.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mowa na wizji&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Takiego &lt;orig&gt;wysypu&lt;/&gt; debat, wywiadów i rozmów w telewizji jeszcze nie było&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Istotą telewizji jest ruch i obraz. Tymczasem coraz więcej w niej gadania: talk-shows, debat, rozmów, wywiadów. Jak się tego słucha i co się robi, żeby było słuchane?&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;KRYSTYNA LUBELSKA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego