Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.21
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
na ul. biskupa Wilhelma Pluty. - Tu się nie da żyć, ani okna otworzyć, ani spokojnie posiedzieć w mieszkaniu - mówią jednym głosem.
83 w pół godziny
Wąska ulica Pluty stała się wygodnym skrótem do ronda Górczyńskiego dla mieszkańców osiedla Zielona Kotlina oraz bloków leżących obok. - W dzień powszedni samochody jadą non stop, jeden za drugim. W niedzielę to i 600 aut naraz na mszę się zjeżdża. Koszmar! - skarży się pani Anna (nazwisko do wiadomości redakcji). Ostatnio nawet zadała sobie trud i policzyła przejeżdżające pod oknem auta. - W ciągu tylko pół godziny przejechało ich 83 - opowiada.
Podobnie jak większość mieszkańców chce, aby miasto
na ul. biskupa Wilhelma Pluty. - Tu się nie da żyć, ani okna otworzyć, ani spokojnie posiedzieć w mieszkaniu - mówią jednym głosem.<br>&lt;tit&gt;83 w pół godziny&lt;/&gt;<br>Wąska ulica Pluty stała się wygodnym skrótem do ronda Górczyńskiego dla mieszkańców osiedla Zielona Kotlina oraz bloków leżących obok. - W dzień powszedni samochody jadą non stop, jeden za drugim. W niedzielę to i 600 aut naraz na mszę się zjeżdża. Koszmar! - skarży się pani Anna (nazwisko do wiadomości redakcji). Ostatnio nawet zadała sobie trud i policzyła przejeżdżające pod oknem auta. - W ciągu tylko pół godziny przejechało ich 83 - opowiada. <br>Podobnie jak większość mieszkańców chce, aby miasto
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego