Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.08
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
A ta nowa droga łącząca Dębinke i Rytwiny z Trzebielem?
- Jest tylko po to, aby ułatwić życie mieszkańcom - zapewnia Olejniczak.
DARIUSZ CHAJEWSKI


Kuszenie kredytami

Po każdej obniżce stóp przez Radę Polityki pieniężnej specjaliści zapowiadają, że stanieją bankowe kredyty. Sprawdziliśmy, czy tak jest rzeczywiście.

Rada Polityki Pieniężnej od wielu miesięcy obniża stopy procentowe. Jaki jest skutek tych decyzji dla Kowalskiego? W ostatnich miesiącach potaniały kredyty. Rok temu banki trzymały się oprocentowania przy kredytach gotówkowych 16-18 punktów, teraz poszerzyły widełki od 11 do 20 procent w skali roku.

Najtańsze mieszkaniowe

Stosunkowo tanie są kredyty mieszkaniowe i hipoteczne. Np. 100 tys. zł na budowę
A ta nowa droga łącząca Dębinke i Rytwiny z Trzebielem? <br>- Jest tylko po to, aby ułatwić życie mieszkańcom - zapewnia Olejniczak.<br>&lt;au&gt;DARIUSZ CHAJEWSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Kuszenie kredytami&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Po każdej obniżce stóp przez Radę Polityki pieniężnej specjaliści zapowiadają, że stanieją bankowe kredyty. Sprawdziliśmy, czy tak jest rzeczywiście.&lt;/&gt; <br><br>Rada Polityki Pieniężnej od wielu miesięcy obniża stopy procentowe. Jaki jest skutek tych decyzji dla Kowalskiego? W ostatnich miesiącach potaniały kredyty. Rok temu banki trzymały się oprocentowania przy kredytach gotówkowych 16-18 punktów, teraz poszerzyły widełki od 11 do 20 procent w skali roku.<br><br>&lt;intro&gt;Najtańsze mieszkaniowe&lt;/&gt;<br><br>Stosunkowo tanie są kredyty mieszkaniowe i hipoteczne. Np. 100 tys. zł na budowę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego