Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
na całym świecie, nagrywając album "Not That Kid".
(MicroWay)Na Spitsbergenie robi się cieplej

pogoda Tegoroczna zima na Spitsbergenie jest jedną z najcieplejszych w ostatnim ćwierćwieczu. Nie zamarzł fiord Hornsund, co nie zdarzyło się od założenia w 1977 roku polskiej stacji polarnej. Polskie badania na Spitsbergenie potwierdzają zjawisko ocieplania klimatu, szczególnie widoczne w postaci kurczenia się lodowców.
(pap)Poczta MetropoluMieszkańcy nie chcą zamknięcia drogi

Zwracamy się z prośbą o pomoc w sprawie dotyczącej zamknięcia drogi publicznej od ul. Sobieskiego do Jazgorzewskiej i Chełmskiej. Postawiono płot z żelaznego ogrodzenia z ostrymi zakończeniami oraz z furtką zamykaną na klucz.
Tą drogą nasze
na całym świecie, nagrywając album "Not That Kid".<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Na Spitsbergenie robi się cieplej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;pogoda&lt;/&gt; Tegoroczna zima na Spitsbergenie jest jedną z najcieplejszych w ostatnim ćwierćwieczu. Nie zamarzł fiord Hornsund, co nie zdarzyło się od założenia w 1977 roku polskiej stacji polarnej. Polskie badania na Spitsbergenie potwierdzają zjawisko ocieplania klimatu, szczególnie widoczne w postaci kurczenia się lodowców.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=13&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Poczta Metropolu&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mieszkańcy nie chcą zamknięcia drogi&lt;/&gt;<br><br>Zwracamy się z prośbą o pomoc w sprawie dotyczącej zamknięcia drogi publicznej od ul. Sobieskiego do Jazgorzewskiej i Chełmskiej. Postawiono płot z żelaznego ogrodzenia z ostrymi zakończeniami oraz z furtką zamykaną na klucz.<br>Tą drogą nasze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego