Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
nikt się tym nie ekscytuje.
- W Polsce nie jestem zbytnio ceniony - mówi Faktowi obrońca Superfund Pasching. - Za to w Austrii jestem uznawany za jednego z lepszych lewych obrońców. Dostałem od kibiców nagrodę dla najlepszego piłkarza Pasching w 2003 r. Gram naprawdę dobrze.
- Pasching jest silnym zespołem. Zajmujemy czwarte miejsce w tabeli i walczymy o grę w Pucharze UEFA. Przypomnę jeszcze, że w Pucharze Intertoto ograliśmy Werder Brema, a w finale walczyliśmy z Schalke - opowiada Wisio, dodając, że najsłabiej w ostatnim czasie prezentował się w meczach olimpijskiej reprezentacji Polski: - Nie wiem dlaczego mi nie wychodziło - przyznaje.
Dobre występy Wisia w lidze zwróciły
nikt się tym nie ekscytuje.<br>&lt;q&gt;- W Polsce nie jestem zbytnio ceniony&lt;/&gt; - mówi Faktowi obrońca Superfund Pasching. &lt;q&gt;- Za to w Austrii jestem uznawany za jednego z lepszych lewych obrońców. Dostałem od kibiców nagrodę dla najlepszego piłkarza Pasching w 2003 r. Gram naprawdę dobrze.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Pasching jest silnym zespołem. Zajmujemy czwarte miejsce w tabeli i walczymy o grę w Pucharze UEFA. Przypomnę jeszcze, że w Pucharze Intertoto ograliśmy Werder Brema, a w finale walczyliśmy z Schalke&lt;/&gt; - opowiada Wisio, dodając, że najsłabiej w ostatnim czasie prezentował się w meczach olimpijskiej reprezentacji Polski: &lt;q&gt;- Nie wiem dlaczego mi nie wychodziło&lt;/&gt; - przyznaje.<br>Dobre występy Wisia w lidze zwróciły
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego