Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
nie zawalczy o mistrzostwo

podnoszenie ciężarów Srebrna medalistka olimpijska z Sydney w podnoszeniu ciężarów, Agata Wróbel nie wystartuje w rozpoczynających się 24 kwietnia w Trenczynie mistrzostwach Europy. Wykryto u niej wirusowe zapalenie wątroby typu C.
(PAP)Krakowska Wisła została liderem ekstraklasy

Pogoń Szczecin jeden dzień cieszyła się z prowadzenia w tabeli ekstraklasy piłkarskiej.
Po niedzielnym zwycięstwie 3:0 z Górnikiem Zabrze na pozycję lidera powróciła Wisła Kraków. Wisłę poprowadził po raz pierwszy w rundzie wiosennej Adam Nawałka, który zmienił na stanowisku trenera tej drużyny Oresta Lenczyka.
Pogoń w sobotę wygrała na wyjeździe 4:1 z Orlenem Płock. Dla podopiecznych trenera Edwarda
nie zawalczy o mistrzostwo&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;podnoszenie ciężarów&lt;/&gt; Srebrna medalistka olimpijska z Sydney w podnoszeniu ciężarów, Agata Wróbel nie wystartuje w rozpoczynających się 24 kwietnia w Trenczynie mistrzostwach Europy. Wykryto u niej wirusowe zapalenie wątroby typu C.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Krakowska Wisła została liderem ekstraklasy&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Pogoń Szczecin jeden dzień cieszyła się z prowadzenia w tabeli ekstraklasy piłkarskiej.&lt;/&gt;<br>Po niedzielnym zwycięstwie 3:0 z Górnikiem Zabrze na pozycję lidera powróciła Wisła Kraków. Wisłę poprowadził po raz pierwszy w rundzie wiosennej Adam Nawałka, który zmienił na stanowisku trenera tej drużyny Oresta Lenczyka.<br>Pogoń w sobotę wygrała na wyjeździe 4:1 z Orlenem Płock. Dla podopiecznych trenera Edwarda
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego