Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
na 22 miliony złotych, ale prezes znad Bosforu może się przekonać, iż przysłowie: "Polakowi wystarczy obiecać" nie zawsze się sprawdza. Drużynę wzmocnił wiecznie młody Jerzy Podbrożny (z Zagłębia Lubin), powracający z wojaży po Niemczech Jacek Chańko i Brazylijczyk Batata.

Dla większości ekspertów faworytem do tytułu jest Wisła Kraków, druga w tabeli, ale z taką samą liczbą punktów, co Pogoń (35). Biała Gwiazda dysponuje największym budżetem w lidze (około 25 milionów). Wprawdzie prezesi klubu nie płacą już 200 tysięcy premii za wygraną, ale kwota trzech milionów brutto do podziału za mistrzostwo musi motywować do wysiłku.
Drużynę wzmocnił tyleż utalentowany, co podatny na
na 22 miliony złotych, ale prezes znad Bosforu może się przekonać, iż przysłowie: "Polakowi wystarczy obiecać" nie zawsze się sprawdza. Drużynę wzmocnił wiecznie młody Jerzy Podbrożny (z Zagłębia Lubin), powracający z wojaży po Niemczech Jacek Chańko i Brazylijczyk Batata. <br><br>Dla większości ekspertów faworytem do tytułu jest Wisła Kraków, druga w tabeli, ale z taką samą liczbą punktów, co Pogoń (35). Biała Gwiazda dysponuje największym budżetem w lidze (około 25 milionów). Wprawdzie prezesi klubu nie płacą już 200 tysięcy premii za wygraną, ale kwota trzech milionów brutto do podziału za mistrzostwo musi motywować do wysiłku. <br>Drużynę wzmocnił tyleż utalentowany, co podatny na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego