Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.18
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
R., która także jest członkiem PO.

Sprawę ujawniliśmy w piątkowym wydaniu "Gazety Współczesnej". Była współpracownica Starostwa Powiatowego w Wysokim Mazowieckim twierdzi, że w 2001 r. D. Łapiak kazała jej napisać pracę dotyczącą Związku Powiatów Polskich. Miała ona zostać opublikowana w biuletynie informacyjnym. Kilka miesięcy później okazało się, że dokładnie na taki sam temat Łapiak napisała pracę licencjacką.
Barbara Kudrycka, rektor Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku, na której Dorota Łapiak otrzymała licencjat, zamierza skierować sprawę do prokuratury.
- Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji, bo dopiero przyleciałam ze Strasburga - powiedziała nam w piątek B. Kudrycka, która jednocześnie jest eurodeputowaną z ramienia PO. - Tekst, z
R., która także jest członkiem PO.<br><br>Sprawę ujawniliśmy w piątkowym wydaniu "Gazety Współczesnej". Była współpracownica Starostwa Powiatowego w Wysokim Mazowieckim twierdzi, że w 2001 r. D. Łapiak kazała jej napisać pracę dotyczącą Związku Powiatów Polskich. Miała ona zostać opublikowana w biuletynie informacyjnym. Kilka miesięcy później okazało się, że dokładnie na taki sam temat Łapiak napisała pracę licencjacką.<br>Barbara Kudrycka, rektor Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku, na której Dorota Łapiak otrzymała licencjat, zamierza skierować sprawę do prokuratury. <br>- Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji, bo dopiero przyleciałam ze Strasburga - powiedziała nam w piątek B. Kudrycka, która jednocześnie jest eurodeputowaną z ramienia PO. - Tekst, z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!