Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
odebrać pieniędzy. Reklamacja została przyjęta i pieniądze zwrócimy klientce w najbliższych dniach - obiecuje Marek Panzik, prezes spółki Bacmar.
AGNIESZKA KOZERA

Jak można przyspieszyć instalację oprogramowania?
Kupiłem do firmy 10 komputerów. Czy da się przyspieszyć instalację oprogramowania na tych komputerach?

Marian Opack z Kielc

Fakt: Aby przyspieszyć instalację na komputerach o takiej samej konfiguracji, należy użyć programu (np. Norton Ghost), który potrafi zrobić tzw. image dysku twardego. Po skonfigurowaniu i zainstalowaniu oprogramowania na pierwszym komputerze trzeba zrobić image dysku i za jego pomocą przegrać ten image na pozostałe komputery.
JACEK DOKTÓR

Sharon - co to za owoc?
Ostatnio w sklepie widziałam owoc o egzotycznej
odebrać pieniędzy. Reklamacja została przyjęta i pieniądze zwrócimy klientce w najbliższych dniach&lt;/&gt; - obiecuje Marek Panzik, prezes spółki Bacmar.<br>&lt;au&gt;AGNIESZKA KOZERA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Jak można przyspieszyć instalację oprogramowania?&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;Kupiłem do firmy 10 komputerów. Czy da się przyspieszyć instalację oprogramowania na tych komputerach?&lt;/&gt;<br><br>Marian Opack z Kielc<br><br>Fakt: Aby przyspieszyć instalację na komputerach o takiej samej konfiguracji, należy użyć programu (np. Norton Ghost), który potrafi zrobić tzw. image dysku twardego. Po skonfigurowaniu i zainstalowaniu oprogramowania na pierwszym komputerze trzeba zrobić image dysku i za jego pomocą przegrać ten image na pozostałe komputery.<br>&lt;au&gt;JACEK DOKTÓR&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Sharon - co to za owoc?&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;Ostatnio w sklepie widziałam owoc o egzotycznej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego