Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
z tym wszystkim element duchowości wydawał się początkowo nieco zwariowany, ale podziałał na nas intrygująco - przyznaje ta nowo nawrócona wyznawczyni tantry. - Po długich godzinach wzajemnego dotykania, malutkimi krokami zbliżyliśmy się do, przysięgam, orgazmu nie z tego świata.
Cosmo dało się zainspirować tej starożytnej sztuce miłości i postanowiło przedstawić własną wersję tantry z turbodoładowaniem. Oto nasz nowoczesny czterostopniowy program namiętności (z elementami klasycznych sztuczek tantrycznych), który skusi was, podrażni i zapewni najpełniejszą rozkosz. Weź za rękę swojego mężczyznę i ruszajcie w podróż ku erotycznemu oświeceniu.
Krok 1
Początek nocy rozkoszy
Tantra polega przede wszystkim na podgrzewaniu namiętności. Zacznij więc powolne dążenie ku
z tym wszystkim element duchowości wydawał się początkowo nieco zwariowany, ale podziałał na nas intrygująco - przyznaje ta nowo nawrócona wyznawczyni tantry. - Po długich godzinach wzajemnego dotykania, malutkimi krokami zbliżyliśmy się do, przysięgam, orgazmu nie z tego świata.<br>Cosmo dało się zainspirować tej starożytnej sztuce miłości i postanowiło przedstawić własną wersję tantry z turbodoładowaniem. Oto nasz nowoczesny czterostopniowy program namiętności (z elementami klasycznych sztuczek tantrycznych), który skusi was, podrażni i zapewni najpełniejszą rozkosz. Weź za rękę swojego mężczyznę i ruszajcie w podróż ku erotycznemu oświeceniu.<br>Krok 1<br>Początek nocy rozkoszy<br>Tantra polega przede wszystkim na podgrzewaniu namiętności. Zacznij więc powolne dążenie ku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego