Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Smukła i sprawna
Rok: 2003
Twierdzą, że zdobyli pewność siebie i poczuli się silniejsi. Może i Ty wystartujesz w maratonie?

9 Zafunduj sobie osobistego trenera. Nawet krótka seria treningów z profesjonalistą pozwoli Ci przełamać zniechęcenie i będziesz wiedziała, jak pracować nad tymi partiami ciała, z którymi masz problemy.
Zdobędziesz także wiele pożytecznych informacji na temat techniki wykonywania ćwiczeń.

1O Wprowadź do swojego życia jak najwięcej ruchu. Ćwicz tak często. jak to możliwe. Może zaczniesz chodzić piechotą do pracy? Po co czekać na windę, skoro można wejść po schodach? Jest wiele okazji, żeby się ruszać. Wystarczy ich poszukać.

Na koniec
Sprawność fizyczna i dobre zdrowie wymagają od
Twierdzą, że zdobyli pewność siebie i poczuli się silniejsi. Może i Ty wystartujesz w maratonie?<br><br>9 Zafunduj sobie osobistego trenera. Nawet krótka seria treningów z profesjonalistą pozwoli Ci przełamać zniechęcenie i będziesz wiedziała, jak pracować nad tymi partiami ciała, z którymi masz problemy.<br>Zdobędziesz także wiele pożytecznych informacji na temat techniki wykonywania ćwiczeń.<br><br>1O Wprowadź do swojego życia jak najwięcej ruchu. Ćwicz tak często. jak to możliwe. Może zaczniesz chodzić piechotą do pracy? Po co czekać na windę, skoro można wejść po schodach? Jest wiele okazji, żeby się ruszać. Wystarczy ich poszukać.<br><br>Na koniec<br>Sprawność fizyczna i dobre zdrowie wymagają od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego