Typ tekstu: Książka
Autor: Grochowiak Stanisław
Tytuł: Seans
Rok: 1997
się z tego w Londynie, co? Milena bierze kieliszek, przechadza się po twoim pokoju, poznaje twoje królestwo, staje przed regałem.
MILENA: O, masz Na pastwę płomieni, a czytałeś Pogrążyć się w mroku? Genialna książka o dziewczynie, którą doprowadzono do samobójstwa.
MICHAŁ: Interesowało cię coś o modlitwie; jest taka praca przedwojennego teologa, księdza Woronieckiego, dość przystępnie napisana.
Sięga do półki, gdzie stoją książki o tematyce religijnej, ale Milena daje ręką znak, że to może poczekać. Kończą się Beatlesi i Michał, spełniając prośbę, nastawia King Crimson; Milena pokazuje z uśmiechem pusty kieliszek, on skwapliwie napełnia; po drugim kieliszku pojawia się w jej oczach
się z tego w Londynie, co? Milena bierze kieliszek, przechadza się po twoim pokoju, poznaje twoje królestwo, staje przed regałem.<br>MILENA: O, masz Na pastwę płomieni, a czytałeś Pogrążyć się w mroku? Genialna książka o dziewczynie, którą doprowadzono do samobójstwa.<br>MICHAŁ: Interesowało cię coś o modlitwie; jest taka praca przedwojennego teologa, księdza Woronieckiego, dość przystępnie napisana.<br>Sięga do półki, gdzie stoją książki o tematyce religijnej, ale Milena daje ręką znak, że to może poczekać. Kończą się Beatlesi i Michał, spełniając prośbę, nastawia King Crimson; Milena pokazuje z uśmiechem pusty kieliszek, on skwapliwie napełnia; po drugim kieliszku pojawia się w jej oczach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego