Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ochronne
Rok: 2003
mln zł. dodatnie wyniki z działalności technicznej orz utrzymanie wysokich zysków z lokat spowodowały ogólną poprawę wyników finansowych. Wynik finansowy netto "życiówki" wyniósł 0,57 mld zł.
aż do II kwartału 2002 r., przeważały placówki, w których odnotowano wzrost liczby rezygnacji. Dopiero w III kwartale 2002 r. odnotowano przełamanie tego trendu. Poprawa sytuacji na rynku powoduje, że ankietowani przez Pentor są bardziej optymistycznie nastawieni do przyszłości. Zdaniem 28 proc. respondentów nastąpi zmniejszenie rezygnacji z polis. Co prawda około 60 proc. badanych stwierdziło, ze nic w tej kwestii nie ulegnie zmianie. Jednak jest to znacząca poprawa nastroju wśród pracowników firm ubezpieczeniowych.
KUSZENIE
mln zł. dodatnie wyniki z działalności technicznej orz utrzymanie wysokich zysków z lokat spowodowały ogólną poprawę wyników finansowych. Wynik finansowy netto "życiówki" wyniósł 0,57 mld zł.<br> aż do II kwartału 2002 r., przeważały placówki, w których odnotowano wzrost liczby rezygnacji. Dopiero w III kwartale 2002 r. odnotowano przełamanie tego trendu. Poprawa sytuacji na rynku powoduje, że ankietowani przez &lt;name type="org"&gt;Pentor&lt;/&gt; są bardziej optymistycznie nastawieni do przyszłości. Zdaniem 28 proc. respondentów nastąpi zmniejszenie rezygnacji z polis. Co prawda około 60 proc. badanych stwierdziło, ze nic w tej kwestii nie ulegnie zmianie. Jednak jest to znacząca poprawa nastroju wśród pracowników firm ubezpieczeniowych.<br>KUSZENIE
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego