Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 34/35
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
miał się toczyć sam. Musi być jakaś mądra siła, która nim kieruje. Wierzę, że jest nią Bóg. Ale wierzę też, że wiele zależy od nas samych, od naszej determinacji i ludzi, których spotykamy. Wierzę w przeznaczenie i w to, że... można je zmienić. Wystarczy tylko chcieć.
Rozmawiała Anna KrasuskaOswajamy trendy Jesień 2003

Każda z nas może być supermodna! Wystarczy tylko z awangardowych propozycji światowych kreatorów wybrać to, co dla nas najlepsze. Nie wierzycie? Specjalnie dla was sprawdziło to pięć dziewczyn z "Naj".
Iwona Sokół - fotoedytorka
Militarne inspiracje
Iwona zawsze uwielbiała zieleń, ale w wersji klasycznej. Teraz przekonała się, że w
miał się toczyć sam. Musi być jakaś mądra siła, która nim kieruje. Wierzę, że jest nią Bóg. Ale wierzę też, że wiele zależy od nas samych, od naszej determinacji i ludzi, których spotykamy. Wierzę w przeznaczenie i w to, że... można je zmienić. Wystarczy tylko chcieć.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Rozmawiała Anna Krasuska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Oswajamy trendy Jesień 2003&lt;/&gt;<br><br>Każda z nas może być supermodna! Wystarczy tylko z awangardowych propozycji światowych kreatorów wybrać to, co dla nas najlepsze. Nie wierzycie? Specjalnie dla was sprawdziło to pięć dziewczyn z "Naj". <br>Iwona Sokół - fotoedytorka <br>Militarne inspiracje <br>Iwona zawsze uwielbiała zieleń, ale w wersji klasycznej. Teraz przekonała się, że w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego