Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy odzieży
Rok: 2003
i jesień.
Towarzyszą im odmienne nastroje i odmienne oczekiwania. Te dwie pory roku stały się pretekstem do organizowania cyklicznych Dni Mody i Urody.
Marcowe i wrześniowe tygodnie należą w Klifie do wszystkich, którzy potrzebują sezonowej odmiany. Stoiska wybranych firm kosmetycznych prezentują swoje nowości, kreatorzy urody proponują zmiany wizerunku i obowiązujące trendy w makijażu, a sklepy z odzieżą organizują pokazy mody swych najnowszych kolekcji.
Jesienne Dni Mody i Urody rozpoczęły się 15 września. W menu znalazły się oczywiście wszystkie wspomniane wcześniej elementy, a dodatkową atrakcją będą pokazy mody, przygotowane na sobotę i niedzielę, 27 i 28 września.
Podczas wrześniowej edycji Dni Mody
i jesień.<br>Towarzyszą im odmienne nastroje i odmienne oczekiwania. Te dwie pory roku stały się pretekstem do organizowania cyklicznych Dni Mody i Urody.<br>Marcowe i wrześniowe tygodnie należą w &lt;name type="org"&gt;Klifie&lt;/&gt; do wszystkich, którzy potrzebują sezonowej odmiany. Stoiska wybranych firm kosmetycznych prezentują swoje nowości, kreatorzy urody proponują zmiany wizerunku i obowiązujące trendy w makijażu, a sklepy z odzieżą organizują pokazy mody swych najnowszych kolekcji.<br>Jesienne Dni Mody i Urody rozpoczęły się 15 września. W menu znalazły się oczywiście wszystkie wspomniane wcześniej elementy, a dodatkową atrakcją będą pokazy mody, przygotowane na sobotę i niedzielę, 27 i 28 września.<br>Podczas wrześniowej edycji Dni Mody
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego