Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy mebli
Rok: 2003
klejonego warstwowo w elastycznych uchwytach kauczukowych, podwójne listwy w części środkowej służące do regulacji twardości wg indywidualnych potrzeb ( w stelażu o szer. 140 cm 10 szerszych listew)
FLEXA PLUS
stelaż o zwiększonej elastyczności punktowej
główne trzony wzdłużne wykonane z drewna klejonego warstwowo
trzony poprzeczne z litego drewna bukowego (dodatkowy poprzeczny trzon wzmacniający w części środkowej)
28 poprzecznych listew wykonanych z drewna klejonego warstwowo umieszczonych w elastycznych uchwytach kauczukowych, podwójne listwy w części środkowej służące do regulacji twardości wg indywidualnych potrzeb, listwy o większej elastyczności w części przedramiennej. Całość wzmocniona pasem środkowym.
VITAL PLUS
stelaż z manualną regulacją wysokości
główne trzony wzdłużne
klejonego warstwowo w elastycznych uchwytach kauczukowych, podwójne listwy w części środkowej służące do regulacji twardości wg indywidualnych potrzeb ( w stelażu o szer. 140 cm 10 szerszych listew)<br>&lt;name type="prod"&gt;FLEXA PLUS&lt;/&gt;<br>stelaż o zwiększonej elastyczności punktowej<br>główne trzony wzdłużne wykonane z drewna klejonego warstwowo<br>trzony poprzeczne z litego drewna bukowego (dodatkowy poprzeczny trzon wzmacniający w części środkowej)<br>28 poprzecznych listew wykonanych z drewna klejonego warstwowo umieszczonych w elastycznych uchwytach kauczukowych, podwójne listwy w części środkowej służące do regulacji twardości wg indywidualnych potrzeb, listwy o większej elastyczności w części przedramiennej. Całość wzmocniona pasem środkowym.<br>&lt;name type="prod"&gt;VITAL PLUS&lt;/&gt;<br>stelaż z manualną regulacją wysokości <br>główne trzony wzdłużne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego